Rock'n'Roll

Po prostu Rock'n'Roll


#1 2010-09-02 02:01:53

Sonofagun

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 69
Punktów :   

Po co, dlaczego i jak?

Jak już napisałem w poprzednim wątku, forum przeznaczone jest dla ludzi związanych z szeroko pojętym rock'n'rollem. Potrzebujemy ludzi, którzy znają się, kochają i angażują w rock'n'roll ponad podziałami. Co mam na myśli? Swego rodzaju unity pomiędzy przedstawicielami różnych kultur, które związane są z muzyką rockową. Nie chciałbym tutaj waśni między reprezentantami punka, a tymi, którzy angażują swe serca w metal. Forum przeznaczone zarówno dla ludzi skupiających się wyłącznie na muzyce, jak i dla tych, którzy w jakiś sposób są aktywni w życiu tychże kultur, czy to na scenie, czy na imprezie, czy na ulicy:). Liczę na to, że dojrzałość jasnych umysłów:) przedstawicieli rock'n'rolla sprawi, że nie będzie waśni między różnymi grupami, bo w moim przekonaniu warto żyć w symbiozie, gdyż tak naprawdę jest nas coraz mniej, a świat otacza głupota i tandeta z którą zapewne każdy z nas, przynajmniej wewnętrznie się nie zgadza. Oczywiście, aby się o tym przekonać i tego dokonać potrzebuję ludzi chętnych do współpracy, którzy z ochotą będą się udzielali na tym forum. Przewiduję, że niektórzy złapią się za głowę i powiedzą: "Co on k... p...? Unity, a podzielił fora na jakieś gatunki? Debil...". Otóż, jeśli ktoś właśnie w ten sposób pomyślał, to w żadnym wypadku nie mam zamiaru rozdzielać tutaj grup, a jest to jedynie zabieg kosmetyczny, tak aby było dla nas wszystko przejrzyste. Sam nie jestem nawet specjalnym zwolennikiem szufladkowania, ale w pewnych sytuacjach takie działanie się przydaje:).

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i jeszcze raz zapraszam do współtworzenia tego co ja zacząłem, a każdy pomysł wychodzący z waszej strony będzie pomagał w rozwoju tego forum.

PS Proszę uważnie zapoznać się z zasadami, tak aby uniknąć nieporozumień:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granarut-pbd.pun.pl www.chinaphones.pun.pl www.all4nokia.pun.pl www.painthorse.pun.pl www.rapkultura.pun.pl