Rock'n'Roll

Po prostu Rock'n'Roll


  • Index
  •  » Koncerty
  •  » TSA - 17 sierpień 2012 - Środa Wielkopolska

#1 2012-07-24 17:40:25

Sonofagun

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 69
Punktów :   

TSA - 17 sierpień 2012 - Środa Wielkopolska

Znalazłem info na stronie TSA jakoby mieli zagrać 16 sierpnia w Środzie Wielkopolskiej w ramach VI edycji Środa Rock Festival. Poza tym, niestety nie mogę znaleźć żadnych bardziej konkretnych informacji. Czy festiwal w ogóle odbędzie się w tym roku, czy jest płatny, kto zagra itp. Zależy mi na jakichkolwiek szczegółach dotyczących tego festiwalu, więc gdyby ktoś przypadkiem natknął się na to forum i coś wiedział to będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Offline

 

#2 2012-08-29 13:30:22

Sonofagun

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 69
Punktów :   

Re: TSA - 17 sierpień 2012 - Środa Wielkopolska

Koncert TSA odbył się ostatecznie 17 sierpnia - szkoda, że tak długo trzeba było czekać z oficjalną datą. Pomijając jednak ten fakt, byłem bardzo mile zaskoczony energią jaką ze sceny przekazywał Marek Piekarczyk wraz z kolegami i jaka niewątpliwie udzieliła się publiczności. Szczerze mówiąc - dawno się tak nie wybawiłem jak w Środzie Wielkopolskiej.
   Jechałem tam z nastawieniem w stylu "jakieś tam dni Środy, będzie stypa". Tym większe było zaskoczenie dość sporą ilością ludzi pod sceną, jak i nastawieniem zespołu, który nie przyjechał zagrać na odpierdol, a dać znakomity koncert. Szacunek jeszcze większy, gdyż ze względu na kłopoty zdrowotne Andrzeja Nowaka, zespół musiał zagrać w okrojonym składzie i mógł bez skrupułów powiedzieć "bez Andrzeja nie gramy" i każdy by taką decyzję uszanował.
   Nie zrezygnowali jednak, a moje obawy o brak gitary Andrzeja szybko zostały rozwiane. TSA zwyczajnie dało radę, a w zasadzie to nadzwyczajnie, bo grać bez gitarzysty, ze świadomością, że kumpel z zespołu być może właśnie walczy o życie, to ogromna sztuka. Możliwym jest również - paradoksalnie - że ta cała sytuacja dodała kolegom Andrzeja wiatru w skrzydła, bo koncert dali naprawdę znakomity i obym więcej takich przeżył w swoim życiu.

Offline

 

#3 2012-08-29 13:34:21

Sonofagun

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 69
Punktów :   

Re: TSA - 17 sierpień 2012 - Środa Wielkopolska

A to fragment z tegoż koncertu:

http://www.youtube.com/watch?v=-3JeD-hNtWU

Offline

 
  • Index
  •  » Koncerty
  •  » TSA - 17 sierpień 2012 - Środa Wielkopolska

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eliteu57.pun.pl www.esc.pun.pl www.wladcy-moch-ikariam.pun.pl www.smokiignomy.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl